OKAZJA!!! MIESZKANIE NA WYNAJEM DO WPROWADZENIA!!!
Transkrypt
OKAZJA!!! MIESZKANIE NA WYNAJEM DO WPROWADZENIA!!!
Biuro Nieruchomości Siemion.pl sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 67 (Rynek Bytkowski), 41-106 Siemianowice Śląskie tel. (32) 720 27 26 www.nieruchomości.siemion.pl Informacje ogólne Nieruchomość Oferta nr SEM-MW-2586 Standard 4 Rodzaj wynajem Rodzaj mieszkania jednopoziomowe Lokalizacja Chorzów Stan lokalu Do wprowadzenia Rodzaj budynku nowe budownictwo Okna PCV Ilość pokoi 3 Balkon duży Pow. całkowita [m2] 64.00 m² Powierzchnia działki [m2] 0.00 Piętro wysoki parter Ilość pięter w budynku 4 Cena/m2 28.12 Status aktualna Imię i nazwisko Telefon Ewa Pawełczyk 517 46 56 20 E-mail [email protected] Opis Pomieszczenia Ilość pokoi 3 Typ kuchni z zabudową kuchenną Rodzaj kuchni oddzielna Podłoga kuchni płytki Typ łazienki bez wc Glazura łazienki nowego typu Podłoga łazienki płytki Wyposażenie łazienki umywalka, wanna, pralka automatyczna, lustro Plac zabaw nie Widok na osiedle Gaz tak - miejski Glazura WC nowego typu Dojazd asfalt Podłoga WC płytki Otoczenie zabudowa wielorodzinna Podłoga przedpokoi płytki Ogrzewanie własne gazowe - kocioł 2funkcyjny Zdjęcia Alarm tak Winda nie Drzwi antywłamaniowe nie Ilość kondygnacji 4 OKAZJA!!! MIESZKANIE NA WYNAJEM DO WPROWADZENIA!!! Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 64 m2 na wysokim parterze w nowym budownictwie przy ulicy Wandy w Chorzowie, składające się z 3 pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki i oddzielnego WC, przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę z komórką lokatorską. Budynek jest ocieplony z zamontowanym domofonem. Dodatkowym zabezpieczeniem są rolety antywłamaniowe oraz alarm zamontowany w mieszkaniu. Miesięczny czynsz najmu wynosi 1800 zł. Istnieje możliwość wynajęcia mieszkania razem z garażem – 200 zł, płatne do czynszu najmu. Minimalny okres najmu wynosi 12 miesięcy. Kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu. Na wyposażeniu mieszkania: - meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD - pralka - kanapa narożna - rozkładana sofa - łóżko Mieszkanie jest do wprowadzenia. Okna plastikowe. Ogrzewanie oraz ciepła woda gazowego kotła 2-funkcyjnego. W mieszkaniu dostępny internet. W mieszkaniu ściany pokryte gładzią gipsową. Ściana w kuchni częściowo wyłożona glazurą. Na podłogach płytki (kuchnia, przedpokój) oraz wykładzina (pokoje). Łazienka wykafelkowana z wanną narożną. Spokojna okolica. Teren wokół budynku ogrodzony. W pobliżu tereny rekreacyjne, Amelung, plac zabaw. W niedalekiej odległości przystanki komunikacji miejskiej. Łatwy dojazd do DTŚ, dzięki czemu można w szybki sposób dostać się do miast ościennych. Biuro Nieruchomości Siemion.pl sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 67 (Rynek Bytkowski), 41-106 Siemianowice Śląskie tel. (32) 720 27 26 www.nieruchomości.siemion.pl