PDF Pobierz

Transkrypt

PDF Pobierz
Kosztorys inwestorski K1_Sw1-S1.5 pop.ath
PRZEDMIAR
Lp. Podstawa
Opis i wyliczenia
Tarnowskie Góry, Bobrowniki Śl. - kanalizacja ogólnospławna
1
KANAŁ K1 DN 800 GRP NA ODCINKU OD Sw1 DO Sk1.5
1.1 45111200-0 ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
1.1.
ROBOTY GEODEZYJNE
1
1 KNR 2-01
Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - wytyczenie trasy sieci
d.1. 0119-04
1.1 analogia
0.164
2 KNR 2-01
d.1. 0119-04
1.1
4 KNR 2-01
d.1. 0317-0201
1.2
5 KNR 2-01
d.1. 0317-0501
1.2
km
km
Wykopy oraz przekopy wykonywane koparkami podsiębiernymi 0.60 m3 na
odkład w gruncie kat.IV
m3
45.00*1.2*2.50*0.9
m3
Wykopy liniowe o ścianach pionowych pod fundamenty, rurociągi, kolektory w m3
gruntach suchych kat.III-IV z wydobyciem urobku łopatą lub wyciągiem ręcznym; głębokość do 1.5 m, szerokość 0.8-1.5 m (założenie - wykop ręczny 10%
)
45.00*1.2*(2.5-1.0)*0.1
m3
Wykopy liniowe o ścianach pionowych pod fundamenty, rurociągi, kolektory w m3
gruntach suchych kat.III-IV z wydobyciem urobku łopatą lub wyciągiem ręcznym; głębokość do 3.0 m, szerokość 0.8-1.5 m (założenie - wykop ręczny 10%
)
45.00*1.2*(2.5-1.5)*0.1
m3
7 KNR-W 2-18 Podłoża pod kanały i obiekty z materiałów sypkich grub. 15 cm
d.1. 0511-02
1.2
45.00*1.0*0.15
m3
8 KNR-W 2-18 Kanały z rur PVC łączonych na wcisk o śr. zewn. 250 mm - rurociągi tymczad.1. 0408-04
sowe
1.2 z.sz.3.4.
9908
3*15.00
m
m2
m3
m
m3
10 KNR-W 2-01 Zagęszczenie nasypów ubijakami mechanicznymi; grunty spoiste kat. III-IV
d.1. 0228-02
1.2
45.00*1.2*2.50-6.750
0.164
RAZEM
0.164
121.500
RAZEM
121.500
8.100
RAZEM
8.100
5.400
RAZEM
5.400
112.500
RAZEM
112.500
6.750
RAZEM
6.750
45.000
RAZEM
45.000
128.250
RAZEM
128.250
128.250
RAZEM
128.250
50.000
RAZEM
50.000
16.000
RAZEM
16.000
m3
m3
ORGANIZACJA RUCHU NA CZAS ROBÓT
Słupki do znaków drogowych z rur stalowych o śr. 50 mm
szt.
50
szt.
Przymocowanie tablic znaków drogowych zakazu, nakazu, ostrzegawczych, in- szt.
formacyjnych o powierzchni do 0.3 m2
16
13 KNR 2-31
d.1. 0703-02
1.3 analogia
0.164
Zasypywanie wykopów spycharkami z przemieszczeniem gruntu na odl. do 10 m3
m w gruncie kat. IV
45.00*1.2*2.50-6.750
12 KNR 2-31
d.1. 0703-01
1.3 analogia
0.164
RAZEM
RUROCIĄGI TYMCZASOWE - PRZEBUDOWA STUDNI SW1
m2
1.1.
3
11 KNR 2-31
d.1. 0702-01
1.3 analogia
Razem
km
6 KNR-W 2-01 Pełne umocnienie pionowych ścian wykopów liniowych o głębokości do 3.0 m
d.1. 0314-02
palami szalunkowymi (wypraskami) w gruntach suchych kat. II-IV wraz z roz1.2
biórką (szerokość do 1m)
45.00*2.50
9 KNR 2-01
d.1. 0230-02
1.2
Poszcz
Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - pomiar powykonawczy km
sieci
0.164
1.1.
2
3 KNR 2-01
d.1. 0218-03
1.2
j.m.
szt.
Przymocowanie tablic znaków drogowych zakazu, nakazu, ostrzegawczych, in- szt.
formacyjnych o powierzchni ponad 0.3 m2
-1-
Norma PRO Wersja 4.42 Nr seryjny: 30925
Kosztorys inwestorski K1_Sw1-S1.5 pop.ath
Lp.
Podstawa
14 KNR 2-31
d.1. 0702-01
1.3 analogia
15 KNR 2-31
d.1. 0703-03
1.3
1.2 45100000-8
16 KNNR 1
d.1. 0113-01
2
PRZEDMIAR
17
Opis i wyliczenia
j.m.
szt.
Demontaż słupków do znaków drogowych z rur stalowych o śr. 50 mm
szt.
50
szt.
Zdejmowanie tablic znaków drogowych zakazu, nakazu, ostrzegawczych, informacyjnych
szt.
33
szt.
Poszcz
17.000
RAZEM
Razem
17.000
50.000
RAZEM
50.000
33.000
RAZEM
33.000
181.400
RAZEM
181.400
765.447
RAZEM
765.447
35.397
RAZEM
35.397
35.397
RAZEM
35.397
ROBOTY ZIEMNE
Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 15 cm za pomocą m2
spycharek
Sw1-Sk.1.4 = (15,0+18,9+39,0+9,8+8,0)*2,0=181,40
Suma: 181,40 m2
181.40
17 KNR 2-01
d.1. 0218-03
2
m2
Wykopy oraz przekopy wykonywane koparkami podsiębiernymi 0.60 m3 na
odkład w gruncie kat.IV - wykopy liniowe
(90 proc. - wykop mechaniczny)
m3
Kanał K-1
Sw1-Sk.1.1 = 13,1*1,8*3,07=72,391
Sk.1.1-Sk1.2 = 18,9*1,8*3,00=102,060
Sk1.2-S1.3 = 39,0*1,8*3,05=214,110
S1.3-Sk.1.4 = 9,8*1,8*3,11=54,860
Sk.1.4-S1.5 = 50,3*1,8*3,42=309,647
odgałęzienia sanitarne
Sk.1.1-Sp1 = 5,2*1,2*2,59=16,162
Sk.1.2-Sp2 = 6,1*1,2*2,44=17,861
T1-Sp3 = 4,8*1,2*2,64=15,206
Sp3-Sp4 = 9,2*1,2*2,41=26,606
T1.1-Sp5 = 6,1*1,2*2,95=21,594
Suma: 850,497 m3
850.497*0.9
18 KNR 2-01
d.1. 0317-0202
2
m3
Wykopy liniowe o ścianach pionowych pod fundamenty, rurociągi, kolektory w m3
gruntach suchych kat.III-IV z wydobyciem urobku łopatą lub wyciągiem ręcznym; głębokość do 1.5 m, szerokość 1.6-2.5 m
(10 proc. - wykop ręczny)
Kanał K-1
Sw1-Sk.1.1 = 13,1*1,8*(3,07-1,57)=35,370
Sk.1.1-Sk1.2 = 18,9*1,8*(3,00-1,50)=51,030
Sk.1.2-S1.3 = 39,0*1,8*(3,05-1,55)=105,30
S1.3-Sk.1.4 = 9,8*1,8*(3,11-1,61)=26,460
Sk.1.4-S1.5 = 50,3*1,8*(3,42-1,92)=135,81
Suma: 353,97 m3
353.97*0.1
19 KNR 2-01
d.1. 0317-0502
2
m3
Wykopy liniowe o ścianach pionowych pod fundamenty, rurociągi, kolektory w m3
gruntach suchych kat.III-IV z wydobyciem urobku łopatą lub wyciągiem ręcznym; głębokość do 3.0 m, szerokość 1.6-2.5 m
(10 proc. - wykop ręczny)
Kanał K-1
Suma: 353,97 m3
353.97*0.1
m3
-2-
Norma PRO Wersja 4.42 Nr seryjny: 30925
Kosztorys inwestorski K1_Sw1-S1.5 pop.ath
Lp. Podstawa
20 KNR 2-01
d.1. 0317-0802
2
PRZEDMIAR
Opis i wyliczenia
j.m.
Wykopy liniowe o ścianach pionowych pod fundamenty, rurociągi, kolektory w m3
gruntach suchych kat.III-IV z wydobyciem urobku łopatą lub wyciągiem ręcznym; głębokość do 6.0 m, szerokość 1.6-2.5 m
(10 proc. - wykop ręczny)
Poszcz
Razem
Kanał K-1
Sw1-Sk.1.1 = 13,1*1,8*(3,07-3,00)=1,651
Sk.1.2-S1.3 = 39,0*1,8*(3,05-3,00)=3,510
S1.3-Sk.1.4 = 9,8*1,8*(3,11-3,00)=1,940
Sk.1.4-S1.5 = 50,3*1,8*(3,42-3,00)=38,027
Suma: 45,128 m3
45.128*0.1
21 KNR 2-01
d.1. 0317-0201
2
m3
4.513
RAZEM
4.513
5.652
RAZEM
5.652
4.090
RAZEM
4.090
Wykopy liniowe o ścianach pionowych pod fundamenty, rurociągi, kolektory w m3
gruntach suchych kat.III-IV z wydobyciem urobku łopatą lub wyciągiem ręcznym; głębokość do 1.5 m, szerokość 0.8-1.5 m - wykopy liniowe
(10 proc. - wykop ręczny)
odgałęzienia sanitarne
Sk.1.1-Sp1 = 5,2*1,2*(2,59-1,09)=9,360
Sk.1.2-Sp2 = 6,1*1,2*(2,44-0,94)=10,980
T1-Sp3 = 4,8*1,2*(2,64-1,14)=8,640
Sp3-Sp4 = 9,2*1,2*(2,41-0,91)=16,560
T1.1-Sp5 = 6,1*1,2*(2,95-1,45)=10,980
Suma: 56,52 m3
56.52*0.1
22 KNR 2-01
d.1. 0317-0501
2
m3
Wykopy liniowe o ścianach pionowych pod fundamenty, rurociągi, kolektory w m3
gruntach suchych kat.III-IV z wydobyciem urobku łopatą lub wyciągiem ręcznym; głębokość do 3.0 m, szerokość 0.8-1.5 m
(10 proc. - wykop ręczny)
odgałęzienia sanitarne
Sk.1.1-Sp1 = 5,2*1,2*(2,59-1,50)=6,802
Sk.1.2-Sp2 = 6,1*1,2*(2,44-1,50)=6,881
T1-Sp3 = 4,8*1,2*(2,64-1,50)=6,556
Sp3-Sp4 = 9,2*1,2*(2,41-1,50)=10,046
T1.1-Sp5 = 6,1*1,2*(2,95-1,50)=10,614
Suma: 40,899 m3
40.899*0.1
m3
-3-
Norma PRO Wersja 4.42 Nr seryjny: 30925
Kosztorys inwestorski K1_Sw1-S1.5 pop.ath
Lp. Podstawa
23 KNR 2-01
d.1. 0221-09
2
PRZEDMIAR
Opis i wyliczenia
j.m.
Wykopy jamiste wykonywane koparkami podsiębiernymi 0.60 m3 na odkład w m3
gruncie kat.IV - wykopy pod studnie
(90 proc. - wykop mechaniczny)
Poszcz
Razem
Studnie fi 1500mm
Sk.1.1 = 3,0*3,0*3,04=27,36
Sk.1.2 = 3,0*3,0*2,96=26,64
S1.3 = 3,0*3,0*3,13=28,17
Sk.1.4 = 3,0*3,0*3,09=27,81
S1.5 = 3,0*3,0*3,75=33,75
Studnia SW1
SW1= 4,0*4,0*3,30=52,80
Studnie fi 425mm
Sp1 = 2,0*2,0*2,44=9,76
Sp2 = 2,0*2,0*2,21=8,84
Sp3 = 2,0*2,0*2,67=10,68
Sp4 = 2,0*2,0*2,44=9,76
Sp5 = 2,0*2,0*2,95=11,80
Studnia dodatkowa fi 1200mm S = 3,0*3,0*3,80=34,20
Suma: 281,57 m3
281.57*0.9
24 KNR 2-01
d.1. 0310-03
2 analogia
m3
Ręczne wykopy jamiste ze skarpami ze złożeniem urobku na odkład (kat.gr.IV) m3
- wykopy pod studnie
(10% - wykop ręczny)
281.57*0.1
m3
25 KNR-W 2-01 Pełne umocnienie pionowych ścian wykopów liniowych o głębokości do 6.0 m
d.1. 0314-04
palami szalunkowymi (wypraskami) w gruntach suchych kat. III-IV wraz z roz2
biórką (szerokość do 1m)
253.413
RAZEM
253.413
28.157
RAZEM
28.157
418.380
RAZEM
418.380
81.190
RAZEM
81.190
418.380
RAZEM
418.380
m2
Kanał K-1
Sw1-Sk.1.1 = 13,1*3,07=40,22
Sk.1.1-Sk.1.2 = 18,9*3,0=56,70
Sk.1.2-S1.3 = 39,0*3,05=118,95
S1.3-Sk.1.4 = 9,8*3,11=30,48
Sk.1.4-S1.5 = 50,3*3,42=172,03
Suma: 418,38 m2
418.38
m2
26 KNR-W 2-01 Pełne umocnienie pionowych ścian wykopów liniowych o głębokości do 3.0 m
d.1. 0314-02
palami szalunkowymi (wypraskami) w gruntach suchych kat. II-IV wraz z roz2
biórką (szerokość do 1m)
m2
odgałęzienia sanitarne
Sk.1.1-Sp1 = 5,2*2,59=13,47
Sk.1.2-Sp2 = 6,1*2,44=14,88
T1-Sp3 = 4,8*2,64=12,67
Sp3-Sp4 = 9,2*2,41=22,17
T1.1-Sp5 = 6,1*2,95 =18,00
Suma: 81,19 m2
81.19
m2
27 KNR-W 2-01 Pełne umocnienie pionowych ścian wykopów liniowych o głębokości 6.0 m pa- m2
d.1. 0314-09
lami szalunkowymi (wypraskami) w gruntach suchych kat. I-IV wraz z rozbiór2
ką (dodatek za dalszy 1m szerokości)
418.38
m2
-4-
Norma PRO Wersja 4.42 Nr seryjny: 30925
Kosztorys inwestorski K1_Sw1-S1.5 pop.ath
Lp. Podstawa
28 KNR 9-06
d.1. 0101-03
2
29 KNR 9-06
d.1. 0102-03
2
30 KNNR 1
d.1. 0315-04
2
PRZEDMIAR
Opis i wyliczenia
j.m.
Wbijanie ścianek szczelnych stalowych z grodzic G-62 wibromłotem HVB; głę- m
bokość wbicia do 6 m, grunt kat. IV
Studnia dodatkowa fi 1200 mm = 3,0*4
studnie fi 1500mm, Sw1
Sw1 = 4,0*4=16,0
Sk.1.1 = 3,0*4=12,0
Sk.1.2 = 3,0*4=12,0
S1.3 = 3,0*4=12,0
Sk.1.4 = 3,0*3*4=12,0
S1.5 = 3,0*4=12,0
16.0+12.0+12.0+12.0+12.0+12.0+12
m
Wyciąganie ścianek szczelnych stalowych z grodzic G-62 wibromłotem HVB;
głębokość wbicia do 6 m, grunt kat. IV
m
88.000
m
Umocnienie ścian wykopów palami szalunkowymi stalowymi na gł. do 3,0 m
pod komory, studzienki itp. na sieciach zewnętrznych w gruntach suchych
kat.I-IV wraz z rozbiórką
m2
Poszcz
Razem
88.000
RAZEM
88.000
88.000
RAZEM
88.000
101.680
RAZEM
101.680
29.499
RAZEM
29.499
4.710
RAZEM
4.710
Studnie fi 425mm
Sp1 = 2,0*2,44*4=19,52
Sp2 = 2,0*2,21*4=17,68
Sp3 = 2,0*2,67*4=21,36
Sp4 = 2,0*2,44*4=19,52
Sp5 = 2,0*2,95*4=23,60
Suma: 101,680 m2
101.680
m2
31 KNR-W 2-18 Podłoża pod kanały i obiekty z materiałów sypkich grub. 15 cm (podsypka gr.
d.1. 0511-02
30cm - kanał GRP fi 800)
2
Kanał K-1
Sw1-Sk.1.1 = 13,1*1,5*0,15=2,948
Sk.1.1-Sk.1.2 = 18,9*1,5*0,15=4,253
Sk.1.2-S1.3 = 39,0*1,5*0,15=8,775
S1.3-Sk.1.4 = 9,8*1,5*0,15=2,205
Sk.1.4-S1.5 = 50,3*1,5*0,15=11,318
Suma: 29,499 m3
Krotność = 2
29.499
m3
m3
32 KNR-W 2-18 Podłoża pod kanały i obiekty z materiałów sypkich grub. 15 cm (podsypka gr.
d.1. 0511-02
15cm - kanały PVC-U)
2
m3
odgałęzienia sanitarne
Sk.1.1-Sp1 = 5,2*1,0*0,15=0,780
Sk.1.2-Sp2 = 6,1*1,0*0,15=0,915
T1-Sp3 = 4,8*1,0*0,15=0,720
Sp3-Sp4 = 9,2*1,0*0,15=1,380
T1.1-Sp5 = 6,1*1,0*0,15=0,915
Suma: 4,71 m3
4.71
m3
-5-
Norma PRO Wersja 4.42 Nr seryjny: 30925
Kosztorys inwestorski K1_Sw1-S1.5 pop.ath
Lp.
33
d.1.
2
PRZEDMIAR
Podstawa
Opis i wyliczenia
KNR-W 2-18 Podłoża pod kanały i obiekty z materiałów sypkich grub. 10 cm (zasypka gr.
0511-01
30cm ponad wierzch rury - kanał GRP fi 800)
analogia
(0,8+0,3)*1,5-0,5=1,15 m2
0,8 - średnica rury
0,3 - gr. zasypki ponad wierzch rury
1,5 - szer. zasypki
0,5 - pole przekroju kanału 0,8m
j.m.
m3
Poszcz
Razem
Kanał K-1
Sw1-Sk.1.1 = 13,1*1,15=15,065
Sk.1.1-Sk.1.2 = 18,9*1,15=21,735
Sk.1.2-S1.3 = 39,0*1,15=44,850
S1.3-Sk.1.4 = 9,8*1,15=11,270
Sk.1.4-S1.5 = 50,3*1,15=57,845
Suma: 150,765 m3
150.765
m3
34 KNR-W 2-18 Podłoża pod kanały i obiekty z materiałów sypkich grub. 10 cm (zasypka gr.
d.1. 0511-01
30cm ponad wierzch rury - kanał fi 160)
2 analogia
(0,16+0,3)*1,0-0,02=0,44 m2
0,16 - średnica rury
0,3 - gr. zasypki ponad wierzch rury
1,0 - szer. zasypki
0,02 - pole przekroju kanału
150.765
RAZEM
150.765
13.816
RAZEM
13.816
477.758
RAZEM
477.758
m3
odgałęzienia sanitarne
Sk.1.1-Sp1 = 5,2*0,44=2,288
Sk.1.2-Sp2 = 6,1*0,44=2,684
T1-Sp3 = 4,8*0,44=2,112
Sp3-Sp4 = 9,2*0,44=4,048
T1.1-Sp5 = 6,1*0,44=2,684
Suma: 13,816 m3
13.816
35 KNR 2-01
d.1. 0230-02
2
m3
Zasypywanie wykopów spycharkami z przemieszczeniem gruntu na odl. do 10 m3
m w gruncie kat. IV - zasypywanie wykopów liniowych
Kanał K-1
Sw1-Sk.1.1 = 72,391-27,512=44,881
Sk.1.1-Sk.1.2 = 102,060-39,690=62,370
Sk.1.2-S1.3 =214,110-81,900=132,210
S1.3-Sk.1.4 =54,860-20,58=34,280
Sk.1.4-S1.5 = 309,647-105,63=204,017
odgałęzienia sanitarne
Sk.1.1-Sp1 = 16,162-3,172=12,990
Sk.1.2-Sp2 = 17,861-3,721=14,140
T1-Sp3 = 15,206-2,928=12,278
Sp3-Sp4 = 26,606-5,612=20,994
T1.1-Sp5 = 21,594-3,721=17,873
Suma: 477,758 m3
477.758
m3
-6-
Norma PRO Wersja 4.42 Nr seryjny: 30925
Kosztorys inwestorski K1_Sw1-S1.5 pop.ath
Lp. Podstawa
36 KNR 2-01
d.1. 0230-02
2
PRZEDMIAR
Opis i wyliczenia
j.m.
Zasypywanie wykopów spycharkami z przemieszczeniem gruntu na odl. do 10 m3
m w gruncie kat. IV - zasypywanie wykopów jamistych
Poszcz
Razem
studnie fi 1500mm
Sk.1.1 = 27,36-2,544*3,04=19,63
Sk.1.2 = 26,64-2,544*2,96=19,11
S1.3 = 28,17-2,544*3,13=20,21
Sk.1.4 = 27,81-2,544*3,09=19,95
S1.5 = 33,75-2,544*3,75=24,21
studnia Sw1
Sw1 = 52,80-2,30*2,35*3,30=34,96
Studnie fi 425mm
Sp1 = 9,76-0,145*2,44=9,41
Sp2 = 8,84-0,145*2,21=8,52
Sp3 = 10,68-0,145*2,67=9,78
Sp4 = 9,76-0,145*2,44=9,41
Sp5 = 11,80-0,145*2,95=11,37
Studnia dodatkowa fi 1200 mm = 34,2-1,560*3,80=28,27
Suma: 213,83 m3
213.83
m3
37 KNR-W 2-01 Zagęszczenie nasypów ubijakami mechanicznymi; grunty spoiste kat. III-IV d.1. 0228-02
zagęszczanie wykopów liniowych
2
477.758
m3
38 KNR-W 2-01 Zagęszczenie nasypów ubijakami mechanicznymi; grunty spoiste kat. III-IV d.1. 0228-02
zagęszczanie wykopów jamistych
2
213.83
m3
39 kalk.własna
d.1.
2
Badania zagęszczenia gruntu
kpl.
5
kpl.
Ręczne plantowanie powierzchni gruntu rodzimego kat.I-III
m2
181.40
m2
40 KNNR 1
d.1. 0501-01
2
m3
m3
1.3 45231300-8 ROBOTY MONTAŻOWE
41 KNR-W 2-18 Kanały z rur kanalizacyjnych poliestrowych typu "HOBAS" o śr. nominalnej 800 m
d.1. 0406-09
mm
3
13.1+18.9+39.0+9.8+50.3
m
42 KNR-W 2-18 Kształtki kanalizacyjne poliestrowe typu "HOBAS" na połączenia sprzęgłowe o szt
d.1. 0418-09
śr. nominalnej 800 mm - trójnik 45st. GRP if800/150
3
2
szt
43 KNR-W 2-18 Kształtki kanalizacyjne poliestrowe typu "HOBAS" na połączenia sprzęgłowe o szt
d.1. 0418-01
śr. nominalnej 200 mm - łącznik przejściowy GRP/PVC - fi150/160
3 analogia
2
szt
44 KNR-W 2-18 Kanały z rur PVC łączonych na wcisk o śr. zewn. 160 mm
d.1. 0408-02
3
- odgałezienia sanit.=79,30m
31.40
45 KNR 2-18
d.1. 0601-03
3 analogia
213.830
477.758
RAZEM
477.758
213.830
RAZEM
213.830
5.000
RAZEM
5.000
181.400
RAZEM
181.400
131.100
RAZEM
131.100
2.000
RAZEM
2.000
2.000
RAZEM
2.000
31.400
RAZEM
31.400
0.502
RAZEM
0.502
m
m
Przygotowanie ręczne zbrojenia o średnicy stali do 8 mm - konstrukcje złożone t
- montaż studni Sw1
0.502
46 KNR 2-18
d.1. 0604-02
3
213.830
RAZEM
t
Montaż zbrojenia ścian płaskich o średnicy stali powyżej 8 do 14 mm - montaż t
studni Sw1
0.502
t
-7-
Norma PRO Wersja 4.42 Nr seryjny: 30925
0.502
Kosztorys inwestorski K1_Sw1-S1.5 pop.ath
Lp.
Podstawa
47 KNR 2-18
d.1. 0608-02
3
48 KNR 2-18
d.1. 0611-02
3
PRZEDMIAR
Opis i wyliczenia
j.m.
Deskowanie belek i podciągów o przekroju do 0.06 m2 - montaż studni Sw1
m2
5.000
m2
m3
49 KNR-W 2-18 Studnie rewizyjne z kręgów betonowych o śr. 1500 mm w gotowym wykopie o stud.
d.1. 0513-05
głębok. 3m
3
6
stud.
50 KNR-W 2-18 Studnie rewizyjne z kręgów betonowych o śr. 1500 mm w gotowym wykopie za [0.5 m]
d.1. 0513-06
każde 0.5 m różnicy głęb.
stud.
3
1
[0.5 m]
stud.
51 KNR-W 2-18 Studnie rewizyjne z kręgów betonowych o śr. 1200 mm w gotowym wykopie o stud.
d.1. 0513-03
głębok. 3m
3
1
stud.
52 KNR-W 2-18 Studnie rewizyjne z kręgów betonowych o śr. 1200 mm w gotowym wykopie za [0.5 m]
d.1. 0513-04
każde 0.5 m różnicy głęb.
stud.
3
2
[0.5 m]
stud.
54 KNNR 11
d.1. 0406-04
3
Razem
0.502
5.000
RAZEM
5.000
10.000
RAZEM
10.000
6.000
RAZEM
6.000
Układanie mieszanki betonowej pompą Zremb-Stetter - ściany proste - montaż m3
studni Sw1
10.00
53 KNNR 11
d.1. 0406-03
3
Poszcz
RAZEM
Studzienki kanalizacyjne z gotowych elementów z tworzyw sztucznych o śr.
425 mm i głębokości 2.0 m
szt.
5
szt.
Studzienki kanalizacyjne z gotowych elementów z tworzyw sztucznych o śr.
425 mm - za każde 0.5m różnicy głębokości od 2.0 m
szt.
5
szt.
55 KNR-W 2-18 Kształtki PVC kanalizacji zewnętrznej jednokielichowe łączone na wcisk o śr.
d.1. 0421-02
zewn. 160 mm - trójnik 87st PVC - kaskada
3
kanał K1:
- odgałezienia sanit.=5szt.
5
56 KNR-W 2-18 Kształtki PVC kanalizacji zewnętrznej jednokielichowe łączone na wcisk o śr.
d.1. 0421-02
zewn. 160 mm - kolano 87st. PVC - kaskada
3
5
szt
57 KNR-W 2-18 Kształtki PVC kanalizacji zewnętrznej jednokielichowe łączone na wcisk o śr.
d.1. 0421-02
zewn. 160 mm - prostka PVC - kaskada
3
5
szt
58 Kalkulacja
Wycięcie otworu w studni - włączenie kaskady
d.1. własna
3 kalk. własna
5
kpl
59 KNR-W 2-18 Obsadzenie w studniach przejść szczelnych dla rur PVC fi160
d.1. 0527-01
3 analogia
5
szt
60 KNNR 4
d.1. 1407-02
3
Deskowanie kaskad
m2
(0.45*1.0+0.50*1.0+0.45*1.0)*5
m2
Norma PRO Wersja 4.42 Nr seryjny: 30925
RAZEM
1.000
1.000
RAZEM
1.000
2.000
RAZEM
2.000
5.000
RAZEM
5.000
5.000
RAZEM
5.000
5.000
RAZEM
5.000
5.000
RAZEM
5.000
5.000
RAZEM
5.000
5.000
RAZEM
5.000
5.000
RAZEM
5.000
szt
szt
-8-
1.000
szt
szt
kpl
szt
7.000
Kosztorys inwestorski K1_Sw1-S1.5 pop.ath
Lp.
Podstawa
PRZEDMIAR
Opis i wyliczenia
j.m.
61 KNR-W 2-18 Wykonanie różnych elementów drobnowymiarowych o objętości do 1.5 m3 d.1. 0530-03
elementy żelbetowe - beton dociążający włączenie kaskadowe
3 analogia
5*0.5
m3
62 KNR-W 2-18 Kształtki PVC kanalizacji zewnętrznej jednokielichowe łączone na wcisk o śr.
d.1. 0421-02
zewn. 160 mm - kolano 45st.
3
5
szt
63 KNR-W 2-18 Kształtki PVC kanalizacji zewnętrznej jednokielichowe łączone na wcisk o śr.
d.1. 0421-02
zewn. 160 mm - korek kanalizacyjny
3
5
szt
64
d.1.
3
Powykonawcza inspekcja TV sieci kanalizacyjnej
m
132.0
m
1.4
65
d.1.
4
45111200-0 ROBOTY DEMONTAŻOWE I PORZĄDKOWANIE TERENU
KNR-W 4-01 Dowóz piasku do zamulenia kanału K800 do 1 km
0109-01
analogia
0.70*132.00
m3
szt
szt
m3
m3
67 Kalkulacja
Zakup piasku do zamulenia kanału K800
d.1. własna
4 kalk. własna
92.40
m3
68 KNR 2-18
d.1. 0503-01
4 analogia
Zamulenie kanału fi800 piaskiem
m
132.00
m
m3
m3
1.5 45111000-8 ROBOTY DROGOWE
69 KNR-W 5-10 Cięcie nawierzchni z mas mineralno-asfaltowych na głębokość 5 cm - mecha- m
d.1. 0323-01
nicznie
5
odcinek sieci + odgłezienie T1.1-Sp5 = 3,5*2
odgałezienie Sk1.1-Sp1 = 3,5*2
odgałezienie Sk1.2-Sp2 = 3,5*2
3.5*2*3
m
70 KNR-W 5-10 Cięcie nawierzchni z mas mineralno-asfaltowych (następny 1 cm głębokości) - m
d.1. 0323-02
mechanicznie
5
Krotność = 5
21.000
m
72 KNR 2-31
d.1. 0802-07
5
Frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. 5 cm z wywozem materiału z rozbiórki na odl. do 1 km
m2
3.5*0.5*2*3
m2
Mechaniczne rozebranie podbudowy z kruszywa kamiennego o grubości 15
cm
m2
odcinek sieci + odgłezienie T1.1-Sp5 = 3,5*12,0
odgałezienie Sk1.1-Sp1 = 3,5*2,0
odgałezienie Sk1.2-Sp2 = 3,5*2,0
3.5*12.0+3.5*2.0+3.5*2.0
-9-
Norma PRO Wersja 4.42 Nr seryjny: 30925
Razem
7.000
2.500
RAZEM
2.500
5.000
RAZEM
5.000
5.000
RAZEM
5.000
132.000
RAZEM
132.000
92.400
RAZEM
92.400
92.400
RAZEM
92.400
92.400
RAZEM
92.400
132.000
RAZEM
132.000
21.000
RAZEM
21.000
21.000
RAZEM
21.000
10.500
RAZEM
10.500
56.000
RAZEM
56.000
m3
66 KNR-W 4-01 Dowóz piasku do zamulenia wykopu na każdy następny 1 km
d.1. 0109-04
Krotność = 9
4
92.40
71 KNR AT-03
d.1. 0102-03
5
Poszcz
RAZEM
m2
Kosztorys inwestorski K1_Sw1-S1.5 pop.ath
Lp. Podstawa
73 KNR 4-04
d.1. 1103-04
5
PRZEDMIAR
Opis i wyliczenia
Wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki przy mechanicznym załadowaniu i wyładowaniu samochodem samowyładowczym na odległość 1 km
odcinek sieci + odgłezienie T1.1-Sp5 = 3,5*12,0
odgałezienie Sk1.1-Sp1 = 3,5*2
odgałezienie Sk1.2-Sp2 = 3,5*2
(3.5*12.0+3.5*2.0+3.5*2.0)*0.49
74 KNR 4-04
d.1. 1103-05
5
75 KNNR 6
d.1. 0106-05
5
76 KNNR 6
d.1. 0114-02
5
77 KNR 2-31
d.1. 0310-01
5
78 KNR 2-31
d.1. 0310-05
5
m3
Wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki przy mechanicznym załadowaniu i wyładowaniu samochodem samowyładowczym - dodatek za każdy następny rozpoczęty 1 km
Krotność = 9
27.440
m3
Warstwy odcinające zagęszczane mechanicznie o grubości 10 cm
m2
56.00
m2
Warswa dolna podbudowy z żużla wielkopiecowego gr. 15 cm
Krotność = 2
m2
56.00
m2
Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych - warstwa wiążąca asfaltowa - grubość po zagęszcz. 4 cm
m2
56.00
m2
m3
Poszcz
Razem
27.440
RAZEM
27.440
27.440
RAZEM
27.440
56.000
RAZEM
56.000
56.000
RAZEM
56.000
56.000
RAZEM
56.000
66.500
RAZEM
66.500
66.500
RAZEM
66.500
Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych - warstwa ście- m2
ralna z betonu asfaltowego - grubość po zagęszcz. 3 cm
m2
56.00+10.50
79 KNR 2-31
d.1. 0310-06
5
j.m.
m3
Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych - warstwa ście- m2
ralna asfaltowa - każdy dalszy 1 cm grubość po zagęszcz.
Krotność = 2
66.50
m2
- 10 -
Norma PRO Wersja 4.42 Nr seryjny: 30925