doczz
  • Wejść
  • Rejestracja
Katalog

Ogłoszenie I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż

download Reklamacja

Transkrypt

Ogłoszenie I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż
Ogłoszenie I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działki gruntu nr 166/7 w Bukowcu przy ul. Bolesława
Chrobrego - przetarg w dniu 19.12.2014 r.
Ogłoszenie I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działki gruntu nr 166/7 w Bukowcu przy ul. Bolesława
Chrobrego - przetarg w dniu 19.12.2014 r.

Podobne dokumenty

Ogłoszenie o wyniku postępowania prowadzonego w trybie

Ogłoszenie o wyniku postępowania prowadzonego w trybie

Bardziej szczegółowo

Zarządzenie Nr 271/2006 Wójta Gminy Wicko z dnia 04 grudnia

Zarządzenie Nr 271/2006 Wójta Gminy Wicko z dnia 04 grudnia

Bardziej szczegółowo

Przetarg (PDF, 136 KiB)

Przetarg (PDF, 136 KiB)

Bardziej szczegółowo

W sprawie : ogłoszenia ustnego przetargu nieograniczonego (licytacji)

W sprawie : ogłoszenia ustnego przetargu nieograniczonego (licytacji)

Bardziej szczegółowo

Wykaz obejmujący nieruchomość zabudowaną, położoną przy ul

Wykaz obejmujący nieruchomość zabudowaną, położoną przy ul

Bardziej szczegółowo

Zarzadzenie Nr 59/2012 z dnia 10 wrzesnia 2012 r.

Zarzadzenie Nr 59/2012 z dnia 10 wrzesnia 2012 r.

Bardziej szczegółowo

Informacja o wyniku drugiego przetargu ustnego nieograniczonego

Informacja o wyniku drugiego przetargu ustnego nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

Wynik przetargu dostawcy energii elektrycznej 2013

Wynik przetargu dostawcy energii elektrycznej 2013

Bardziej szczegółowo

Dotyczy wyboru dostawcy energii elektrycznej do budynku szkoły w

Dotyczy wyboru dostawcy energii elektrycznej do budynku szkoły w

Bardziej szczegółowo

W sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości

W sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości

Bardziej szczegółowo

ogłoszenie o wynikach przetargu sprzedaż przyczepy ciągnikowej

ogłoszenie o wynikach przetargu sprzedaż przyczepy ciągnikowej

Bardziej szczegółowo

Informacja dotycząca pobrania wymagań ofertowych 124_A_14

Informacja dotycząca pobrania wymagań ofertowych 124_A_14

Bardziej szczegółowo
2026 © doczz.pl
O nas | DMCA / GDPR | Nadużycie