doczz
  • Wejść
  • Rejestracja
Katalog

Typ nieruchomości: DOM Rodzaj transakcji: SPRZEDAŻ

download Reklamacja

Transkrypt

Typ nieruchomości: DOM Rodzaj transakcji: SPRZEDAŻ
nr oferty: EHM-DS-8343
Cena:
550 000 zł
(3 143 zł/m2)
LIBERTóW
+48 512 980 831
Powierzchnia całkowita:
175 m2
Powierzchnia działki:
1 100 m2
Liczba pokoi:
6
Garaż:
TAK
Nr licencji:
16760
Kontakt z doradcą