uchwyt WMN 619.096.00F7 uchwyt WMN 619.096.00F7
Transkrypt
Informacje o produkcie
Utworzono 07-03-2017
uchwyt WMN 619.096.00F7
Cena :
Producent : GIUSTI
Dostępność : Dostępny
Stan magazynowy : bardzo wysoki
Średnia ocena : brak recenzji
uchwyt WMN 619.096.00F7
●
●
Fa
m
ili
rozstaw montaż
96 mm
długość
112 mm
szerokość
16 mm
głębokość
31 mm