WZMACNIACZ HQM2350BC 350W Specyfikacja techniczna
download Reklamacja
Transkrypt
WZMACNIACZ HQM2350BC 350W
Producent: No
Model: HQM2350BC
Numer katalogowy: 3341
Specyfikacja techniczna:
Technologia WDM
brak danych
Pasmo
od 80 do 16000 Hz
Moc
350W
Ilość partycji/stref
6
Gwarancja
24 miesiące
Czytnik MP3
SD, USB
Wbudowany odiornik FM
Tak
Link do strony producenta
brak danych
Prędkość transmisji
Podobne dokumenty
WZMACNIACZ HQM100-RF 45W Specyfikacja techniczna
Bardziej szczegółowo
Kartka Katalogowa
Kartka Katalogowa
Bardziej szczegółowo
MIERNIK SATELITARNY DVB-S2 SF550 HD Specyfikacja
silentiumpc elementum e1 si 85+ atx 350w
oferta szlifierka stołowa dwu-kamieniowa 350w 200mm