przetarg X ul. Bratnia 24 działki MN 24.II.2016 r.

Transkrypt

przetarg X ul. Bratnia 24 działki MN 24.II.2016 r.
OG ŁOSZENIE
Burmistrz Gminy Brwinów zaprasza
zaprasza do uczestnictwa w dzie
dziesiątym przetargu ustnym
nieograniczonym na sprzeda
sprzedaż niezabudowanych nieruchomo
nieruchomości
ci gruntowych poło
położonych
onych w Brwinowie
Nieruchomo
Nieruchomość niezabudowana położona
żona w obrębie
bie 11, w Brwinowie przy ul. Bratniej, uregulowane w ksi
księdze
dze wieczystej
WA1P/00060870/4.
Opis nieruchomo
nieruchomości: Wszystkie działki mają kształt prostokąta,
ta, dostępp do drogi publicznej ul. Bratniej zapewniony jest poprzez
drogi wewnętrzne
ętrzne ul. Brzoskwiniow
Brzoskwiniową,, Agrestową,
Agrestow Aroniową, Czereśniow
śniową, Morelową, Dereniową,
ą, Pigwową
Pigwow i drogę lokalnąą ul.
Gruszową.. Drogi nie ssą urządzone.
dzone. Teren działek jest płaski, porośnięty
poro ęty
ty trawami i pojedynczymi drzewami.
cena
nr
pow.
wywoławcza nr ew.
ew.
działki w
działki w działki
działki
ha
złotych
80
0,0924
129 360
89
81
0,0913
136 950
90
84
0,0901
126 140
91
85
0,0907
136 050
92
88
0,0932
130 480
93
83
0,0938
150 080
94
110
0,0905
135 750
95
111
0,1148
160 720
106
113
0,0946
141 900
118
115
0,1266
202 560
120
116
0,1234
185 100
121
117
0,1376
220 160
122
pow.
działki w
ha
0,0934
0,0934
0,0907
0,0908
0,0908
0,1514
0,1514
0,1345
0,1265
0,0907
0,0900
0,1141
cena
wywoławcza
działki w
złotych
140 100
149 440
126 980
136 200
145 280
211 960
227 100
215 200
189 750
136 050
135 000
159 740
Przeznaczenie nieruchomo
nieruchomości
ci i sposób jej zagospodarowania:
Mieszkalnictwo jednorodzinne wolnostoj
wolnostojące
ące i bliźniacze
bli niacze jako przeznaczenie podstawowe. Nieuci
Nieuciążliwe
ążliwe
liwe drobne usługi bytowe stopnia
stopn
podstawowego (np. gastronomia, drobne usługi handlu podnoszące
podnosz ce atrakcyjno
atrakcyjność terenu) towarzyszące
towarzyszące zabudowie mieszkaniowej,
jako przeznaczenie
rzeznaczenie dopuszczone. Warunkiem dopuszczenia usług jest ich nie wi
większy niż 20% udział w ogólnej powierzchni
użytkowej.
ytkowej. Warunkiem lokalizacji usług jest zabezpieczenie niezbędnych
niezbędnych
dnych miejsc parkingowych na własnej działce. Plan ustala
obowiązek
zek zachowan
zachowania
ia min. 50% powierzchni każdej
ka dej działki inwestycyjnej jako biologicznie aktywnej. Na działce, poza budynkiem
mieszkalnym, dopuszcza si
się budowę drugiego obiektu o funkcji garażowo
garażowo - gospodarczej.
Działki o nr ew. 80, 81, 84, 85, 88
88, 89 położone
położ
są w granicach stanowiska archeologicznego nr 58
58--63/70, dla którego obowiązują
ązują
zasady ochrony archeologicznej dóbr kultury.
Przetarg odbędzie
ędzie si
się w dniu 24 lutego 2016 r. o godz. 1000 w budynku Urz
Urzędu
du Gminy w Brwinowie przy ul. Grodziskiej 12,
w sali konferencyjnej.
Warunkiem przyst
przystąpienia
pienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysoko
wysokości 10% ceny wywoławczej, do dnia 19 lutego
2016 r. włącznie, w kasie Urzędu
du lub na konto Urzędu
Urz du 54 1140 1010 0000 4770 4500 1018.
Biorący
cy udział w przetargu zobowiązany
zany jest do zapoznania się
si z przeznaczeniem nieruchomo
nieruchomości
ci i sposobem jej zagospodarowania
przestrzennego i zło
złożenia w tym względzie oświadczenia
świadczenia przed przystąpieniem
przyst pieniem do przetargu.
Osoby prawne i prowadz
prowadzące działalność gospodarczą,
gospodarcz przystępujące do przetargu, zobowi
zobowiązane są do przedstawienia wypisu z KRS lub
zaświadczenia
wiadczenia o wpisie do ewidencji działalności
działalno
działalnoś gospodarczej wraz z ważnymi
żnymi
nymi pełnomocnictwami. W przypadku osób pozostaj
pozostających
ących
w związku małżeńskim
żeńskim
skim konieczna jest obecność
obecno obojga małżonków lub jednego z nich ze stosownym pełnomocnictwem notarialnym
zawierającym
cym zgodę na uczestnictwo w przetargu, dotyczy to również
równie osób fizycznych prowadz
prowadzących
cych działalność
działalno gospodarczą.
Osoba ustalona jako nabywca zostanie zawiadomiona o miejscu i terminie zaw
zawarcia umowy sprzedaży
y nieruchomości,
nieruchomo
najpóźniej
niej w ciągu
21 dni od dnia rozstrzygni
rozstrzygnięcia przetargu.
Jeżeli
eli osoba ustalona jako nabywca nieruchomości
nieruchomo
nieruchomoś nie przystąpi
pi do zawarcia umowy w miejscu i terminie podanym w zawiadomieni
zawiadomieniu,
organizator przetargu mo
może odstąpić od zawarcia umowy, a wpłacone wadium nie podlega zwrotowi.
Nabywca nieruchomo
nieruchomości
ci ustalony w przetargu zobowiązany
zobowi zany jest przed zawarciem umowy notarialnej do wpłacenia ceny nabycia
nieruchomości
ci osiągni
osiągniętej
tej w przetargu oraz pokrycia kosztów notarialnych
notarialnych i są
sądowych związanych
zanych z nabyciem nieruchomości.
nieruchomo
Terminy przeprowadzonych przetargów: pierwszy przetarg – 31.07.2014 r., drugi przetarg – 30.09.2014 r., trzeci przetarg - 19.11.2014 r.,
czwarty przetarg - 18.02.2015 r., piąty
ty przetarg – 23.04.2015 r., szósty przetarg – 12.06.2015 r., siódmy przetarg – 05.08.2015 r.,, ósmy
przetarg – 15.10.2015 r.
r., dziewiąty przetarg – 25.11.2015 r. – brak wpłaty wadium.
Termin podania do publicznej wiadomo
wiadomości – termin wywieszenia ogłoszenia w dniu 22.01.2016 r. Data zdjęcia
zdj cia ogłoszenia w dniu
24.02.2016 r.
Informacji udziela
udziela:
Referat Gospodarki Nieruchomo
Nieruchomościami
ciami Urzędu
du Gminy Brwinów ul. Grodziska 12, pokój 204.
Telefon (22) 738-26
26-13 lub (22) 738-26-53
53 fax (22) 729-65-64.
729
Referat Planowania Przestrzennego Urz
Urzędu
du Gminy Brwinów ul. Grodziska 12, pokój 206.
Telefon (22) 738-26
26-14 lub (22) 738-26-54